O Blue Tree

Naše filozofie

Společnost BLUE TREE se specializuje na inovativní produkty pro nejlepšího přítele člověka! Produkty BLUE TREE vyrábíme v naší vlastní továrně s využitím čerstvých ingrediencí, což zajišťuje trvale vysokou kvalitu.

BAVORSKÝ. AUTENTICKÝ. DOBRÝ. TLAPKU NA TO!

Skvělé produkty pro vašeho psa

Kreativita a inovace jsou spolu se zdravými ingrediencemi základem filozofie naší společnosti. Bylo přirozené, že jsem při vývoji produktového portfolia myslel na potřeby mých vlastních mazlíčků. Psi, zejména němečtí ovčáci, jsou mými stálými společníky už od dětství. Při své práci samozřejmě stále myslím na to, jak zlepšit jejich život, stravu a chování.

Čerstvě sklizené suroviny

Mnoho ingrediencí, které používáme v produktech BLUE TREE, pochází z naší vlastní farmy. Kromě toho spolupracujeme s místními dodavateli.

o_bluetre_dogtos

To, co si sami nevyrobíme, odebíráme od regionálních partnerů, které si osobně vybíráme

Společnost BLUE TREE nekupuje žádné suroviny, jejichž původ nelze jednoznačně prokázat. Stálá kvalita ze seriózních zdrojů je na prvním místě v seznamu našich nároků. Společnost BLUE TREE nepoužívá žádná umělá plnidla ani umělé látky zvýrazňující chuť. Naše produkty by měly vašeho psa potěšit a pomoci mu žít dlouhý a aktivní život.

Blue Tree výrobek
Blue Tree výrobek

Odbornost, kvalita, bezpečnost

Celková certifikace podle DIN EN ISO 9001:2015 a HACCP vám dává záruku, že zakoupíte vysoce kvalitní krmiva. Členem mého týmu je i veterinář specializující se na výživu zvířat, který zkoumá nejnovější poznatky z oblasti nutriční vědy. Společnost BLUE TREE nepoužívá žádná plnidla ani umělé zvýrazňovače chuti.

Všechny produkty jsou vyráběny v sídle společnosti v Bavorsku, v souladu s mottem:
BAVORSKÝ. AUTENTICKÝ. DOBRÝ.

Stefan Ruisinger, majitel

Naše suroviny

Čerstvě sklizené suroviny - vlastní výroba

Mnoho ingrediencí, které používáme v produktech BLUE TREE, pochází z naší vlastní farmy, která se rozkládá kolem sídla společnosti a patří rodině již po mnoho generací.

Samozřejmě bez umělých přísad

Společnost BLUE TREE nepoužívá žádná plnidla nebo umělé zvýrazňovače chuti nebo přísady s pochybným složením. Naše produkty by měly vašeho psa potěšit a pomoci mu žít dlouhý a aktivní život.

Regionální původ

Mnoho ingrediencí, které používáme v produktech BLUE TREE, pochází z naší vlastní farmy. Kromě toho spolupracujeme z místními dodavateli.

Společnost BLUE TREE nekupuje žádné suroviny, jejichž původ nelze jednoznačně prokázat. Stálá kvalita ze seriózních zdrojů je na prvním místě v seznamu našich nároků.

Blue Tree

Společnost BLUE TREE je váš specialista na inovativní produkty pro nejlepšího přítele člověka. Ať už to jsou chutné žvýkací pamlsky, různé hračky ke žvýkání nebo praktické výcvikové pomůcky.

Naše produkty vyrábíme ve vlastní továrně z čerstvých přísad, které jsou zárukou stálé vysoké kvality. Bavorský. Čestný. Dobrý. Tlapku na to!

Tasty selection

Často kladené dotazy

Kdo je Blue Tree?

Jsme soukromá společnost, kterou řídí majitelé již po několik generací. Od roku 1990 vyrábíme krmivo pro zvířata v našem sídle v idylickém Bavorsku. Vynikající produkty, které pamatují na blaho vašeho mazlíčka, řídí naše aktivity a rozhodnutí.

Kde zakoupím produkty Blue Tree?

Produkty BLUE TREE můžete zakoupit u našeho dovozce, firmy Anbio s.r.o. v prodejně v Praze Nuslích nebo na eshopu www.anbio.cz

Odkud pocházejí naše suroviny?

Mnoho ingrediencí, které používáme v produktech BLUE TREE, pochází z naší vlastní farmy, která se rozkládá kolem sídla společnosti. Krátké vzdálenosti nejen zaručují jedinečnou čerstvost, ale také pomáhají udržovat náklady na výrobu vysoce kvalitního zboží na atraktivní úrovni. Kromě toho spolupracujeme s místními dodavateli.

Společnost BLUE TREE nekupuje žádné suroviny, jejichž původ nelze jednoznačně prokázat. Stálá kvalita ze seriózních zdrojů je na prvním místě v seznamu našich nároků.

Společnost BLUE TREE nepoužívá žádná plnidla nebo umělé zvýrazňovače chuti nebo přísady s pochybným složením.

Proč je společnost Blue Tree jedinečná?

Součástí naší rodinné DNA je naše vášeň pro výrobu inovativních a zdravých krmiv pro domácí mazlíčky. Na základě desítek let zkušeností s výrobou a prodejem usilujeme každý den o to, abychom poskytovali našim zákazníkům to nejlepší. Neustále kontrolujeme chutnost a také to, zda naše produkty stále odpovídají nejnovějším vědeckým poznatkům. Přesně podle hesla „udělejte z dobrých věcí ještě lepší”. Jsme členy organizace IVH (Industrieverband Heimtierbedarf e.V.), a proto se při výrobě našich produktů řídíme přísnými směrnicemi FEDIAF.

Jaké maso používáte?

Společnost BLUE TREE používá pouze vhodnou svalovinu a vnitřnosti (jako jsou dršťky, plíce apod.), které mají nutriční přínos a nejsou jen levným plnidlem. Vyhýbáme se levným přísadám, jako jsou kopyta, peří a drápy.

Provádí společnost Blue Tree testy na zvířatech?

Společnost BLUE TREE vyvíjí své produkty společně s veterinárním lékařem, takže testy na zvířatech, které někteří výrobci stále provádějí, nejsou nutné. Samozřejmě během procesu vývoje využíváme k testování produktů často naše vlastní psy, psy zaměstnanců a přátel, a psy z místního útulku pro opuštěná zvířata, ale pouze tehdy, když jsme si jisti, že receptura je konečná a zdravá.